Inne atrakcje

Zapraszamy do skorzystania z pozostałych atrakcji realizowanych przez Stowarzyszenie Turystyka z Pasją.

Zwiedzaj z nami Zamość – wraz z Biurem Turystycznym Quand zapraszamy do poznawania tajemnic naszego pięknego Zamościa. Podczas niewyczerpującego, około 2-godzinnego spaceru, poznają Państwo najważniejsze wydarzenia i ciekawostki z historii miasta, obejrzycie makietę miasta w Kojcu oraz wystawę kostiumów historycznych „Koronki, tiurniury, aksamity”.

W lipcu i sierpniu przewodnik będzie na Państwa czekał w każdy piątek, sobotę i niedzielę o godz. 11.30 w podcieniu Kamienicy Wilczkowskiej (zielona, pierwsza po prawej stronie Ratusza; ul. Ormiańska 30, przy B.T. Quand). W pozostałe miesiące oferta dostępna po wcześniejszej rezerwacji w każdą niedzielę. Zwiedzanie odbywa się przy minimum 4 pełnopłatnych osobach.

Koszt – 18 zł od osoby.

Zamość to nie tylko Stare Miasto - odwiedź najmodniejszą ulicę w dwudziestoleciu międzywojennym, poznaj legendę św. Piątka, usłysz historie, których Stare Miasto nie zna. Zapraszamy na wycieczkę po przedmieściach Zamościa. W programie przejazd meleksem z przewodnikiem w stroju historycznym.

Oferta realizowana po telefonicznym uzgodnieniu.

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny - Stowarzyszenie bierze udział w wiosennych i jesiennych edycjach tej akcji. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie polskazobaczwiecej.pl.

22-400 Zamość, ul. Infułacka 19/6 • NIP 9223050519, KRS 0000541543 • turystykazpasja@gmail.com • tel. 509 280 799