Inne atrakcje

Zapraszamy do skorzystania z pozostałych atrakcji realizowanych przez Stowarzyszenie Turystyka z Pasją.

Zwiedzaj z nami Zamość – wraz z Biurem Turystycznym Quand zapraszamy do poznawania tajemnic naszego pięknego Zamościa. Podczas niewyczerpującego, około 2-godzinnego spaceru, poznają Państwo najważniejsze wydarzenia i ciekawostki z historii miasta, obejrzycie makietę miasta w Kojcu oraz wystawę kostiumów historycznych „Koronki, tiurniury, aksamity”.

W lipcu i sierpniu przewodnik będzie na Państwa czekał w każdy piątek, sobotę i niedzielę o godz. 11.30 w podcieniu Kamienicy Wilczkowskiej (zielona, pierwsza po prawej stronie Ratusza; ul. Ormiańska 30, przy B.T. Quand). W pozostałe miesiące oferta dostępna po wcześniejszej rezerwacji w każdą niedzielę.

Koszt – 15 zł od osoby, dzieci 12 zł.

Czwartki z Leśmianem - od 29 czerwca do 31 sierpnia, w każdy czwartek, zapraszamy na BEZPŁATNE zwiedzanie Zamościa trasą dedykowaną Bolesławowi Leśmianowi. Start: godz. 11.00, zbiórka Rynek Wielki w podcieniach kamienicy Wilczkowskiej (zielona po prawej stronie Ratusza; ul. Ormiańska 30), liczba miejsc ograniczona. Zapisy od 15 czerwca w B.T. QUAND (ul. Ormiańska 30), na wystawie kostiumów w Bastionie II lub pod numerem tel. 885 451 313.

Impreza współfinansowana ze środków Urzędu Miasta Zamość.

Zamość to nie tylko Stare Miasto - odwiedź najmodniejszą ulicę w dwudziestoleciu międzywojennym, poznaj legendę św. Piątka, usłysz historie, których Stare Miasto nie zna. Zapraszamy na wycieczkę po przedmieściach Zamościa. W programie przejazd meleksem z przewodnikiem w stroju historycznym.

Grupy zorganizowane – po telefonicznym uzgodnieniu.
Turyści indywidualni – 22 lipca i 25 sierpnia 2017 r.; koszt – 30 zł/os.

Majówka Turystyczna w Zamościu - wraz z początkiem maja zapraszamy na Turystyczną Majówkę, czyli świetną zabawę dla dorosłych, młodzieży i dzieci. „Karta Odkrywcy Twierdzy Zamość” upoważnia do BEZPŁATNEGO odwiedzenia wielu atrakcji w Zamościu, m.in. muzeów, tras turystycznych, wystaw, wejścia na wieżę Ratusza. Informacji o każdorocznej edycji szukajcie w naszych aktualnościach na Facebooku – www.facebook.com/turystykazpasja.

22-400 Zamość, ul. Partyzantów 26 • NIP 9223050519, KRS 0000541543 • turystykazpasja@gmail.com • tel. 885 451 313